Lampy ścienne - kinkiety

Lampy ścienne to niezastąpione oświetlenie dodatkowe, szczególnie w małym pomieszczeniu. Oświetlenie typu kinkiet idealnie sprawdzi się także w łazience nad lustrem, zapewniając pomoc przy czynoościach dotyczących higieny osobistej a wymagających dobrego oświetlenia, np. wykonywaniu makijażu. Kolejnym miejscem, w którym nieocenione jest światło ...

Lampy ścienne to niezastąpione oświetlenie dodatkowe, szczególnie w małym pomieszczeniu. Oświetlenie typu kinkiet idealnie sprawdzi się także w łazience nad lustrem, zapewniając pomoc przy czynoościach dotyczących higieny osobistej a wymagających dobrego oświetlenia, np. wykonywaniu makijażu. Kolejnym miejscem, w którym nieocenione jest światło emitowane przez lampę naścienną jest hol- korytarz. Masz mały, ciemny korytarz / klatkę schodową? W takim razie dobre oświetlenie ścienne jest Ci bezwzględnie potrzebne.

W naszej ofercie znajdziesz kinkiety w różnych stylach. Nowoczesne kinkiety chromowane z abażurami stworzą idealny nastrój w sypialni. Nasze betonowe lampy ścienne będą ciekawym dopełnieniem industrialnego salonu czy przedpokoju. Z kolei funkcjonalne kinkiety na wysięgniku sprawdzą się w każdym pomieszczaniu – od salonu, sypialni po jadalnie, restauracje i kluby.

Warto pamiętać, że ciekawy, oryginalny kinkiet to nie tylko dodatkowe źródło światła, ale także doskonała dekoracja pustej ściany.

Więcej

Lampy ścienne - kinkiety Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów