Lampy podłogowe - stojące

W każdym domu poza oświetleniem centralnym powinno znaleźć się oświetlenie dodatkowe. Dzięki temu pomieszczenie staje się bardziej uniwersalne i praktyczne, dzięki punktom świetlnym możemy bowiem w jednym pomieszczeniu stworzyć strefy relaksu, strefy pracy, strefy zabawy. Lampy podłogowe to w wielu domach wciąż najpopularniejszy rodzaj oświetlen...

W każdym domu poza oświetleniem centralnym powinno znaleźć się oświetlenie dodatkowe. Dzięki temu pomieszczenie staje się bardziej uniwersalne i praktyczne, dzięki punktom świetlnym możemy bowiem w jednym pomieszczeniu stworzyć strefy relaksu, strefy pracy, strefy zabawy. Lampy podłogowe to w wielu domach wciąż najpopularniejszy rodzaj oświetlenia tak zwanego dodatkowego. Lampy stojące najczęściej wykorzystujemy w salonie w kąciku wypoczynkowym lub w sypialni jako oświetlenie nocne. Odpowiednio dobrane nie tylko rozświetlają wnętrze, ale stanowią niezwykłą jego dekorację. Największą zaletą oświetlenia stojącego jest jego mobilność. W każdym momencie możemy je przestawić w inne dogodne dla nas i w danym momencie miejsce. Dlatego jeśli lubisz częste zmiany we wnętrzu to zakup lampy podłogowej jest idealnym rozwiązaniem :-)

Jakie lampy podłogowe znajdziesz w naszej ofercie? Sporo miejsca zajmują modne lampy na trzech nogach zwane potocznie Tripodami lub Trójnogami (doskonały przykład tutaj). Nie zabraknie także nowoczesnych lamp abażurowych (jak np. stojąca lampa Boston), przerośniętych (przeskalowanych) lampek biurkowych, bardzo modnych podłogowych lam miedzianych. Zobacz, zapraszamy!

Więcej

Lampy podłogowe - stojące Jest 82 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów